glebokie czyszczenie

Głębokie czyszczenie, doczyszczanie (renowacja) posadzki betonowej, lastryko, z kamienia naturalnego

Proces głębokiego czyszczenia, doczyszczania (renowacji) posadzki betonowej, lastryko lub z kamienia naturalnego sprawdzi się wszędzie tam gdzie przez długie oraz intensywne użytkowanie posadzki powstają na niej zabrudzenia, których nie da się usunąć standardową maszyną czyszczącą. Proces głębokiego czyszczenia / doczyszczania / renowacji posadzki opiera się na zastosowaniu techniki diamentowej dzięki, której usuwana jest bardzo cienka wierzchnia warstwa posadzki. Efektem tego procesu jest szybkie usunięcie większości głębokich zabrudzeń. Następnie wykonywany jest proces impregnacji krzemianem litu , który utwardza powierzchnie oraz ogranicza powstawanie zabrudzeń. Ostatnim elementem procesu renowacji / doczyszczania jest nałożenie polimeru penetrującego a następnie polerowanie betonu (lastriko, kamienia), które nadaje odpowiedni połysk.

Proces renowacji (doczyszczenia) posadzki:

 • Szlifowanie siatkami diamentowymi o różnej gradacji (200-600)
 • Utwardzanie krzemianem litu zabezpiecza i utwardza powierzchnię oraz zmniejsza pylenie
 • Polerowanie wykonane z użyciem padów diamentowych nadaje estetyczny wygląd posadzce oraz lekki połysk
 • Impregnacja uszczelniaczem polimerowym tworzy oddychającą warstwę ochronną zabezpieczającą przed powstawaniem zabrudzeń
 • Finalne polerowanie posadzki na wysoki połysk

Głębokie doczyszczanie / renowacja posadzki stosowane jest jako dodatkowe okresowe czyszczenie hal magazynowych i przemysłowych mające na celu przywrócenie pierwotnego stanu posadzki. Usługę tego typu wykonuje się również przed odbiorem wynikającym z zakończenia najmu hal magazynowo-przemysłowych. Usługa renowacji i głębokiego czyszczenia jest metodą pośrednią pomiędzy standardowym myciem a głębokim szlifowaniem posadzek. Jeżeli posadzka nie jest zniszczona tzn. nie kruszy się, nie jest porowata, nie posiada wielu ubytków, zastosowanie metody lekkiego szlifu jest wystarczające to odnowienia posadzki.

Zaletą naszej metody jest duża wydajność (nawet do 2000m2 dziennie) oraz niski koszt w porównaniu do tradycyjnego szlifowania posadzki betonowej (lastryko lub kamiennej).

Usługę wykonujemy w obiektach wielkopowierzchniowych: Magazyny, hale produkcyjne, sklepy wielkopowierzchniowe, galerie handlowe, urzędy, szkoły, szpitale i przychodnie, parkingi, itp. Usługę śwadczymy na terenie całego kraju.

Zalety doczyszczania (renowacji) posadzek betonowych / kamiennych

 • Metoda niskopyłowa (szlif wykonywany na mokro)
 • Usunięcie głębokich zabrudzeń
 • Zabezpieczenie posadzki przed powstawaniem nowych zabrudzeń
 • Przywrócenie pierwotnego wyglądu posadzki
 • Atrakcyjny koszt usługi względem głębokiego szlifu
 • Duża wydajność dzienna
 • Łatwiejsze codzienne utrzymanie czystości

Najlepsze usługi na rynku

Zalety

Dlaczego my?

Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który gwarantuje wysokie efekty pracy. Lepsza wydajność przekłada się również na niższe koszty usług.

Próby technologiczne u klienta

Przed zamówieniem kompleksowej usługi możemy wykonać próbę technologiczną w Twoim obiekcie. Nie musisz kupować kota w worku.

Działamy na terenie całego kraju

Wykonujemy usługi na terenie całego kraju. Jeżeli posiadasz kilka obiektów nie musisz szukać osobnych wykonawców.