czyszczenie pobudowlane

Czyszczenie / doczyszczanie pobudowlane

Świadczymy usługi czyszczenia oraz doczyszczania posadzek betonowych, lastryko, kamiennych oraz żywicznych z zabrudzeń powstałych podczas budowy obiektów przemysłowych i magazynowych oraz po zakończeniu prac remontowo-budowlanych na takich obiektach. Usługę wykonujemy metodą lekkiego szlifu w technologii diamentowej, która usuwa wszystkie zabrudzenia, których nie jest w stanie usunąć zwykła maszyna myjąca (szorowarka), włączając w to pozostałości po farbach, lakierach, ślady pozostawione przez wózki widłowe oraz inne urządzenia. Głębokie czyszczenie jest metodą pośrednią pomiędzy myciem a głębokim szlifem posadzek betonowych, lastryko lub kamiennych. Korzystając z tej metody powstaje możliwość usunięcia zabrudzeń, z którymi nie radzą sobie automaty szorujące, bez konieczności wykonywania bardzo kosztownego i długotrwałego głębokiego szlifowania posadzki. Po etapie lekkiego szlifu posadzka jest zabezpieczona krzemianem litu oraz polerowana aż do osiągnięcia wymaganego stopnia połysku. Przywraca to pierwotny wygląd posadzki a dodatkowo minimalizuje pylenie oraz podatność na powstawanie zabrudzeń. W zależności od stopnia zabrudzenia, jesteśmy w stanie wykonać nawet do 3000m2 dziennie czyszczenia / doczyszczania pobudowlanego.

Zalety czyszczenia / doczyszczania pobudowlanego

  • Szybkie usunięcie zabrudzeń posadzki betonowej
  • Wzmocnienie posadzki oraz ograniczenie pylenia
  • Atrakcyjny koszt usługi względem głębokiego szlifu
  • Szybka realizacja usług, duża wydajność procesu
  • Rezultaty niedostępne dla tradycjnego mycia posadzek betonowy
  • Zaawansowany park maszynowy
  • Doświadczenie w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych

Najlepsze usługi na rynku

Zalety

Dlaczego my?

Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który gwarantuje wysokie efekty pracy. Lepsza wydajność przekłada się również na niższe koszty usług.

Próby technologiczne u klienta

Przed zamówieniem kompleksowej usługi możemy wykonać próbę technologiczną w Twoim obiekcie. Nie musisz kupować kota w worku.

Działamy na terenie całego kraju

Wykonujemy usługi na terenie całego kraju. Jeżeli posiadasz kilka obiektów nie musisz szukać osobnych wykonawców.