uslugi porzadkowe

Kompleksowe Sprzątanie / Usługi Porządkowe

Firma Renova Sp.z o.o. świadczy usługi bieżącego utrzymania czystości obiektów wielkopowierzchniowych (hal magazynowych, hal produkcyjnych, magazynów, galerii handlowych, sklepów wielkopowierzchniowych) na terenie całej Polski. W procesie codziennego utrzymania czystości zapewniamy przeszkoloną kadrę, maszyny czyszczące o odpowiedniej wydajności w stosunku do czyszczonych powierzchni, profesjonalne produkty chemiczne oraz materiały higieniczne (papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło w płynie) o zróżnicowanej jakości, zgodnie z wymaganiami klienta. Staramy się wykonywać tą usługę kompleksowo aby maksymalnie odciążyć naszych klientów od poświęcania czasu pracy na kontrolę utrzymania czystości i higieny w ich zakładach pracy i firmach. Aby zoptymalizować koszty naszej usługi, oferty każdorazowo przygotowujemy indywidualnie, po dokonaniu wizji obiektu i zapoznaniu się z oczekiwaniami zleceniodawcy, charakterystyką obiektu (jego lokalizacją, wielkością, rodzajem powierzchni objętych usługą oraz zakresem czynności i częstotliwością ich wykonywania). Dzięki zdobytemu doświadczeniu i dobrej organizacji jesteśmy w stanie rozpocząć wykonywanie usługi w dowolnym miejscu w kraju w ciągu kilku dni roboczych. Zapraszamy do współpracy!

Zalety korzystania z usług Renova

  • Kompleksowe usługi sprzątania, utrzymania czystości
  • Konkurencyjne ceny
  • Doświadczenie w świadczeniu usług na terenie całego kraju
  • Nowoczesny park maszynowy
  • Profesjonalne podejście do potrzeb klienta

Najlepsze usługi na rynku

Zalety

Dlaczego my?

Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który gwarantuje wysokie efekty pracy. Lepsza wydajność przekłada się również na niższe koszty usług.

Próby technologiczne u klienta

Przed zamówieniem kompleksowej usługi możemy wykonać próbę technologiczną w Twoim obiekcie. Nie musisz kupować kota w worku.

Działamy na terenie całego kraju

Wykonujemy usługi na terenie całego kraju. Jeżeli posiadasz kilka obiektów nie musisz szukać osobnych wykonawców.