odbior hal magazynowych

Odbiór, przekazanie hal przemysłowych / magazynowych

Zakończenie wynajmu hali magazynowej lub przemysłowej wymaga najczęściej przywrócenia obiektu do pierwotnego stanu. Składają się na to remonty powierzchni biurowych oraz hal magazynowo-przemysłowych. Renova świadczy usługi renowacji przemysłowych posadzek betonowych, która opiera się na głębokim czyszczeniu oraz zabezpieczeniu powierzchni i nadaniu jej odpowiedniego połysku. Nasza metoda opiera się na lekkim szlifie diamentowym, który usuwa głębokie zabrudzenia, rysy, mikropęknięcia powstałe podczas normalnego użytkowania posadzki, przywracając jej pierwotny wygląd. Lekkie szlifowanie betonu usuwa zabrudzenia, których nie jest w stanie usunąć maszyna czyszcząca. Po etapie czyszczenie, powierzchnia posadzki jest zabezpieczona krzemianem litu oraz polerowana w celu nadania jej odpowiedniego połysku. Cały proces poza przywróceniem pierwotnego wyglądu posadzki ogranicza również pylenie oraz powstawanie nowych zabrudzeń. Główna zaleta naszej metody jest oszczędność czasu oraz minimalizacja kosztów względem głębokiego szlifowania betonu. W zależności od stopnia zabrudzenia, jesteśmy w stanie wykonać nawet do 3000m2 dziennie co jest bardzo dużą zaletą w przypadku krótkiego okresu czasu na przygotowanie magazynu do odbioru.

Zalety usług świadczonych przez Renova Sp. z o.o.

  • Odtworzenie pierwotnego wyglądu posadzki
  • Szybka realizacja usług, duża wydajność procesu
  • Atrakcyjny koszt usługi względem głębokiego szlifu
  • Rezultaty niedostępne dla tradycjnego mycia posadzek betonowy
  • Zaawansowany park maszynowy
  • Doświadczenie w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych

Najlepsze usługi na rynku

Zalety

Dlaczego my?

Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który gwarantuje wysokie efekty pracy. Lepsza wydajność przekłada się również na niższe koszty usług.

Próby technologiczne u klienta

Przed zamówieniem kompleksowej usługi możemy wykonać próbę technologiczną w Twoim obiekcie. Nie musisz kupować kota w worku.

Działamy na terenie całego kraju

Wykonujemy usługi na terenie całego kraju. Jeżeli posiadasz kilka obiektów nie musisz szukać osobnych wykonawców.